KELTON S.A

Święta | wyciąg do ściany górny na ramie HW10

Etykiety reklamowe
Święta | wyciąg do ściany górny na ramie HW10

Cena brutto
Cena 279.00 PLN
199.00 PLN
Dostawa
Warunki dostawy
26.00 Pln (kurierem)
38 Pln (za pobraniem)
Kolor konstrukcji Czarny
Inny kolor (na zamówienie)
Dostępność Od zaraz
Gwarancja Gwarancja na konstrukcję stalową 10 lat. Na elementy tapicerki 12 miesięcy.
Ocena produktu
Symbol HW10+HD3

Dostaw do niego ławkę Kelton i zbuduj POTĘŻNY GRZBIET.

Wyciąg, który możesz zamontować zarówno na prowadnicach HD18 jak i bezpośrednio do ściany. Dobierzesz jego wysokość idealnie do wzrostu (11 stopni regulacji). Wytrzyma 200 KILO. Możesz dokupić do niego wyciąg dolny HW11. Zbuduj z nim PLERY, których pozazdroszczą Ci kumple z siłki.

Co zyskujesz?

Fakt Twoja korzyść
Super wytrzymała, w całości spawana konstrukcja z profilu 50x50x2 mm i 30x20x2 mm. Zagwarantuje Ci bezpieczeństwo podczas treningu.
11-poziomów regulacji prowadnic. Będziesz mógł zamocować wyciąg na idealnej dla Ciebie odległości od podłoża. Dzięki temu wyciąg pasuje do każdego rodzaju pomieszczeń (piwnica lub strych).
Prowadnice mają wymiary 190 cm x 48 cm (wysokość x szerokość). Dzięki temu zajmą mało miejsca w Twojej domowej siłce.
2 sposoby montażu. Ty decydujesz, możesz ten wyciąg przykręcić bezpośrednio do ściany lub na prowadnicach HD18.
Grube, solidne, plastikowe kółka ze stalowymi łożyskami produkowane według naszego projektu. Zapewnią Ci sprawne i ciche działanie wyciągu podczas ćwiczeń.
Głębokie rowki w kółkach. Sprawiają, że linka dobrze się prowadzi i nie wypada z kółka.
Podwójnie osłaniane łożyska. Dzięki nim kółka mają bardzo długi okres użytkowania.
Drążek długi HD3. Gratis, abyś zaraz po rozpakowaniu mógł zacząć hardcorowy trening.
Linki zakończone tulejkami na 2 imbusy. Tylko takie rozwiązanie da Ci pewność, że linka nie wyślizgnie się z mocowania podczas ćwiczeń z dużym obciążeniem.
System regulacji obciążenia. Masz możliwość nakładania ciężarów dostępnych na każdej siłowni. Będziesz mógł idealnie, co do 1 kg dobrać najlepszy dla siebie ciężar.
Przetestowane i zatwierdzone przez profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Masz pewność, że kupujesz sprzęt sprawdzony przez najwyższej klasy specjalistów od treningów siłowych.

Opis produktu

Tego nie ma nikt inny. Prowadnice HD18 montowane do ściany.
Kelton HOME prowadnice do ściany HD18

Twoje główne korzyści, w momencie gdy kupisz nasze prowadnice HD18:

Korzyść 1.
Możesz urządzić siłownię na małej przestrzeni, w swoim pokoju lub w piwnicy.

Korzyść 2.
Potrzebujesz 48 cm na 190 cm miejsca na ścianie żeby zamontować moduł z hakami. Wiercisz w ścianie tylko raz.

Korzyść 3.
Możesz sam dobrać wysokość. Tylko raz przekręcasz prowadnice z hakami do ściany, a potem tylko wymieniasz sprzęty np. na drążek lub wyciąg.

Korzyść 4.
Tniesz koszty – możesz mieć kilka stanowisk do ćwiczeń w jednym zestawie. To Ty decydujesz co i w jakim czasie chcesz dokupić.

Możesz ten wyciąg również zamontować bezpośrednio do ściany.
Kelton HOME wyciąg górny HW10

Nie chcemy Cię ograniczać. Ten wyciąg możesz również przykręcić bezpośrednio do ściany jeśli masz taką możliwość.

Profesorzy AWF już na nim ćwiczyli – specjalnie dla Ciebie porady treningowe.

Przyciąganie drążka wyciągu jest jednym z najbardziej złożonych ćwiczeń górnej części ciała, mającym wiele wariantów. Przyciąganie do klatki piersiowej jest bardziej funkcjonalne niż tradycyjne do karku.

Oto specjalnie dla Ciebie porady od profesorów wykładających na AWF w Krakowie jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia na tym wyciągu. Podczas treningu wykonuj powolne ruchy w pełnym zakresie, unikaj niekontrolowanego pociągania. Nie pochylaj się i nie cofaj barków. Kąt odchylenia do tyłu może wynosić od 15 do 45 stopni. Możesz wybrać inne pochylenie w każdej serii jeśli chcesz kłaść nacisk na inne części mięśnia najszerszego i czworobocznego. Jednak nie zmieniaj kąta pochylenia ciała w trakcie wykonywania danej serii (dolna część pleców zaczyna wtedy za bardzo pracować). Klatkę piersiową wysuń do przodu, ściągnij łopatki. Ściągaj drążek prosto do dołu, wnętrza dłoni skieruj do przodu. W miarę przyciągania drążka do klatki utrzymuj tułów w stabilnej pozycji. Skoncentruj się na wysiłku górnego grzbietu, a nie na bicepsach czy przedramionach (które też pracują), napinaj mięsień najszerszy grzbietu, a rozluźniaj dłonie i ramiona.

W tym ćwiczeniu również bardzo ważny jest rodzaj chwytu drążka. Profesorzy AWF radzą, abyś ćwiczył zarówno: nachwytem jak i podchwytem. Ponieważ, gdy ściągasz drążek trzymając go bardzo szerokim nachwytem silno stymulujesz najważniejsze części mięśni najszerszych grzbietu. W momencie gdy ściągasz drążek podchwytem odpowiadającym szerokości Twoich ramion stymulujesz najniższe partię mięśni najszerszych grzbietu.

Bardzo ważna jest również zatrzymanie drążka. W momencie gdy na około 2 sekundy zatrzymasz drążek w pozycji pełnego skurczu mięśni najszerszych grzbietu, a więc albo przy karku, albo przy klatce piersiowej, aktywizujesz większą liczbę włókien mięśniowych, a to przyspiesza ich rozwój.

To nie jest tylko zwykły wyciąg górny. Zobacz na jego konstrukcję.
Kelton HOME wyciąg górny HW10

Przede wszystkim wykonaliśmy ten wyciąg w całości z super wytrzymałego profilu 50x50 ze ścianką o grubości 2mm. Ramę o wymiarach 55 cm x 39 cm (szerokość x wysokość) wyprodukowaliśmy z profilu 30x20x2. Daje Ci on gwarancję na to, że wytrzyma on 200 KILO obciążenia a jego konstrukcja będzie stabilna podczas Twoich treningów.

Kelton HOME wyciąg górny HW10

Konstrukcja wyciągu umożliwia Ci ćwiczenie zarówno na wyciągu górnym jaki i dolnym. Wystarczy że dokupisz dodatkowy moduł wyciągu dolnego Kelton HOME HW11. Zmiana układu z górnego na dolny i na odwrót jest bardzo szybka, wystarczy przepiąć 2 karabinki i już możesz zacząć trening np. z drążkiem krótkim lub kierownicą.

Z tego wyciągu możesz stworzyć bramkę.

Wystarczy, że kupisz dwa wyciągi HW10, przymocujesz na dwóch przeciwległych ścianach i już możesz zacząć trening na bramce. Zobaczysz jaką możliwość konfiguracji ćwiczeń da Ci brama.

Dostosujesz wysokość do swoich potrzeb.
Kelton HOME wyciąg górny HW10

W momencie gdy dokupisz prowadnice HD18, będziesz mógł regulować wysokość wyciągu w 11 poziomach. Idealnie dostosujesz jego odległość od podłoża. Na prowadnicy masz do dyspozycji 11 par haków. Zmiana jest ekspresowa wystarczy, że wysuniesz go z haków montażowych i wsuniesz na inny poziom. Nie musisz nic odkręcać a tym bardziej wiercić nowych otworów w ścianie.

Dobierzesz ciężary co do 1 kg.

Dzięki naszemu systemowi regulacji obciążenia będziesz mógł dobrać ciężar co do kilograma. System nakładania ciężaru i drążki mocowane są na grubych, mocno wygiętych eskach „S”, co daj Ci pewność, że drążek i ciężary nie spadną podczas ćwiczeń.

Płynny ruch ciężaru to komfort Twojego treningu.

Idealnie dobrany układ kółek w wyciągu powoduje, że obciążenie będzie płynnie pracować podczas ściągania drążka do klaty. Możesz zapomnieć o jego bujaniu się w cztery strony świata. Nic nie będzie Cię rozpraszać i denerwować. Daje Ci na to 100% gwarancji.

Nie tniemy kosztów na szczegółach.
Kelton HOME wyciąg górny HW10

Nigdy nie tniemy kosztów na Twoim bezpieczeństwie i komforcie ćwiczeń. Linki w wyciągu zakończyliśmy masywnymi, ciężkimi tulejami, z 2 śrubami imbusowymi, dzięki którym linka jest mocno zaciśnięta i nie ma prawa wyślizgnąć się podczas ćwiczeń. Zobaczysz jakie da Ci to poczucie bezpieczeństwa podczas Twoich treningów. Zamiast myśleć o tym, czy linka zaraz się nie zerwie, będziesz mógł skupić się na spinaniu mięśni w MEGA szybkich seriach.

Pewnie zastanawiasz się, czemu nie dodajemy kołków montażowych w komplecie? Już tłumaczę.

Wiemy z naszego doświadczenia, że kołki, które wysyłaliśmy razem ze sprzętem czasami nie pasowały do wszystkich materiałów, z których wykonywane są ściany. Dlatego wolimy nie ryzykować, że przez źle dobrane kołki montażowe sprzęt może być zbyt słabo zamocowany. Profesjonalnej porady udzielą Ci specjaliści w sklepach budowlanych i dobiorą kołki odpowiednie do materiału, z którego wykonana jest Twoja ściana.

Zgarnij gratisy – wystarczy ze zrobisz fotkę.

Kup wyciąg HW10 razem z prowadnicami HD18. Zamontuj w swojej siłce. Zrób fotki: z widokiem w całości i zbliżeniami. Wrzuć zdjęcia z recenzją sprzętu w temacie Wasze recenzję w naszym dziale na SFD. Podeślij linka na admin@kelton.pl a wyślemy do Ciebie gratis: podkoszulek Keltona oraz zdjęcie z autografem Sławka Orła.

Potrzebujesz w siłce wyciągu górnego ale nie masz na niego miejsca? To już nie jest problem. Kup Kelton HOME wyciąg górny HW10 razem z prowadnicami HD18. Wystarczy że masz jedną z naszych ławek Kelton HOME lub HEAVY, dostawiasz ją do wyciągu i już możesz zacząć hardcorowy trening na GRZBIET. Wykorzystaj ostatnie metry w siłce już dziś wyposaż ją w wyciąg górny.

Dane techniczne

Gabaryty 91 cm x 39 cm x 55 cm
(długość x wysokość x szerokość)
Waga 10 kg
Testowana wytrzymałość 200 kg
Profil konstrukcyjny 50x50x2 mm i 30x20x2 mm
Szerokość ramy 55 cm
Wysokość ramy 39 cm
Możliwość zamontowania do ściany/prowadnicy tak/tak
Rozstaw otworów montażowych 39 cm
Średnica otworu montażowego fi 12 mm
System prowadzenia ciężaru - rura na obciążenie
- 2 kółka
- 2 eski
Kółka: Plastikowe produkcji Kelton ze stalowymi łożyskami i głębokim rowkiem na linkę.
Linka: 3mm 6x7+FC w osłonie PCV
Zwiększona wytrzymałość na przetarcie.
Sposób zakończenie linki 2 x stalowa tuleja
Linka nie wyśliźnie się się podczas ćwiczeń.
Średnica rury na ciężary 27 mm
Długość podstawy na ciężaru 15 cm
Długość rury na ciężary 50 cm
Drążek długi HD3 gratis tak
Kołki montażowe brak
(Sklep budowlany dobierze kołki idealne do rodzaju materiału w Twojej ścianie)

Demonstracja ćwiczeń

  • Rozpiętki z linkami wyciągu w leżeniu na ławce poziomej (dwa wyciągi)
  • Krzyżowanie linek wyciągu w staniu (dwa wyciągi)
  • Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie podchwytem
  • Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie uchwyt neutralny
  • Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc
  • Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze
  • Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc

Co jest w paczce?

Święta | wyciąg do ściany górny na ramie HW10

Kelton HOME Święta | wyciąg do ściany górny na ramie HW10
(1 szt.)

10 lat gwarancji + 10 dni testów

10 lat gwarancji

Komentarze innych kulturystów

Allegro.pl Ceneo.pl kulturystyka-online.pl Fight24.pl Opineo.pl Partnerzy Kelton
'